Courage Ventures Oy

Courage Ventures Oy

Mūsų kontaktai

Tekniikantie 2
02150, Espoo Finland
+358 40 029 2971
 

Apie mus

„Courage Ventures“ padeda pradedančioms ir jau veikiančioms įmonėms ir organizacijoms tapti versliomis ir inovatyviomis lyderėmis. Mūsų misija – įkvėpti ir suteikti galimybę organizacijoms atskleisti didžiausią verslumo potencialą.

 

KAS MES ESAME

„Courage Ventures“ yra darbui atsidavusi tarptautinė komanda, turinti daug ryšių ir aktyviai veikianti Suomijos ir kitose regiono verslo ekosistemose, tad galime sudaryti galimybę žmonėms bendrauti visame pasaulyje. Mes rengiame seminarus, mokymų programas startuoliams, didesnėms bendrovėms ir viešojo sektoriaus organizacijoms. Mūsų pagrindinės temos – darbo su klientais vystymas, „Lean“ metodika, lėšų rinkimas ir pristatymų ruošimo mokymai (angl. pitch training). Artimoje ateityje planuojame plėsti savo veiklą ir taip pat įtraukti ankstyvos stadijos investicijų (angl. seed investing) temas.

 

KĄ MES VEIKIAME

Šiais laikais organizacijos susiduria su kur kas sudėtingesniais iššūkiais nei anksčiau ir tam, kad įveiktų juos, turi nuolat veikti kūrybiškai ir pasitelkti verslų požiūrį. Mes siekiame įkvėpti žmones viešose ir privačiose organizacijose plėsti savo požiūrį, suvokimą apie verslumą. Mūsų mokymuose ir plėtros programose naudojami patys moderniausi kūrybiškumo, inovacijų ir verslumo metodai, padedantys mūsų klientams tobulėti verslumo srityje.

 

Be to, mes aktyviai dalyvaujame verslumo bendruomenės plėtroje. 

Esame neatsiejama Helsinkio regiono verslumo ekosistemos dalis – rengiame, reklamuojame ir remiame įvairius renginius tam, kad išlaikytume pagreitį ir didintume verslių lyderių „gentį“. Taip pat padedame organizacijoms plėsti jų verslumo ekosistemas.

Produktai ir paslaugos

Seminarai Mokymų programos startuoliams bei didesnėms bendrovėms ir viešojo sektoriaus organizacijoms.

Atsiliepimai

 • „Nuostabi patirtis, pranokusi visus mano lūkesčius“
  /
 • „Geriausia renginio dalis buvo žmonės, energija ir patyrę mentoriai“
  /
 • „Mes turime svajonių. Čia jos auga, keičiasi, evoliucionuoja, persikelia į realybę“
  /
 • „Atviresnį požiūrį suteikianti patirtis“
  /
 • „Tai tikrai buvo puiki galimybė pabūti čia, su visais šiais išmintingais mentoriais ir kitais nuostabiais žmonėmis“
  /