Cyclone Group, LLC

Cyclone Group, LLC

Mūsų kontaktai

Muscat P.O.BOX 2352, Postal Code 112, Ruwi, Sultanate of Oman
+968 2450 8500
 

Apie mus

Įkurta 1992 metais, per pastaruosius tris dešimtmečius „Cyclone Group“ LLC smarkiai išsiplėtė ir tapo vienu iš didžiausių ir žymiausių verslo konglomeratų Omano Sultonate. Įsimintina dėl savo išskirtinių kūrybinių vizijų ir ypatingo dėmesio bendruomenės plėtrai, „Cyclone Group“ veikia kaip pagrindinė bendrovė, vadovaujanti daugiau kaip dvidešimčiai skirtingo profilio didelės reikšmės antrinių įmonių Omane ir Persijos įlankoje.

 

„Cyclone Group“ daugiausiai veikia kaip sudėtingų infrastruktūrų kūrimo bendrovė, valdanti platų verslo interesų ir investicijų portfelį Omane ir užsienio šalyse. Siekdama prisidėti prie bendrovės plėtros, bendrovės vadovybė nepailsdama dirba tam, kad kiekviename naujame sektoriuje ar įsigytoje bendrovėje būtų užtikrintas nepriekaištingas standartų ir etikos reikalavimų laikymasis. „Cyclone“ ekspertinių žinių apimtis išskiria šią bendrovę iš konkurentų įvairiose veiklos srityse.

 

Kaip pagrindinė grupės bendrovė, „Cyclone“ LLC išplėtojo specializuotą kompetenciją finansų srityje tam, kad galėtų patenkinti augantį poreikį patirtimi paremtam, išskirtiniam investavimui Sultonate. Pastaraisiais metais „Cyclone“ LLC suteikė rizikos kapitalo ne vienam projektui ir startuoliui Omane bei sėkmingai išplėtė savo veiklą sukurdama antrines turto valdymo įmones, skirtas kiekvienai naujai investicijai stebėti ir maksimaliai išnaudoti jų potencialą.

Produktai ir paslaugos

IT ir telekomunikacijos Inžinerija ir statyba Valdymo konsultacijos