Duomenų centras, UAB

Duomenų centras, UAB

Mūsų kontaktai

Tilžės 74, Šiauliai
+370 700 05030
 

Apie mus

Aukštos kokybės duomenų centras. "BalticServers - prekiniu vardu dirbame visame pasaulyje. Įtempta konkurencija mus nuolat skatina tobulinti aptarnavimą bei sistemas."

 

Nuo 2001-ųjų metų,  UAB "Duomenų Centro" kolektyvas sukūrė patikimą verslo modelį su puikia infrastruktūra bei lūkesčius viršijančiu aptarnavimu. Būtent lūkesčius viršijančiu- mūsų kokybės valdymo sistema matuoja ne įprastai gerai atliekamus darbus, bet darbus apie kuriuos klientai atsiliepia kaip atliktus geriau nei jie tikėjosi. Šiuo metu mes aptarnaujame daugiau nei 10 000 klientų iš 160 pasaulio šalių. Eksploatuojame nuosavus 3 duomenų centro modulius. 2014 metų kovą pradės veikti ketvirtas duomenų centro modulis. Visas duomenų centras užima 350m2 patalpas.

 

Produktai ir paslaugos

Dedikuoti interneto serveriai Cloud serveriai Virtualizacija Kliento serverių talpinimas duomenų centre- kolokacija Profesionalūs servisai

Atsiliepimai

 • Labai geras aptarnavimas, visapusiška pagalba. Nuostabus personalas. Pagirtina
  UAB "Kacauta" /
 • Ačiū už puikų aptarnavimą
  Rūta Kusienė
  UAB "Gatvių apšvietimas" / Vyr.finansininkė
 • Buvau labai nustebintas tokiu greitu atsakymu į mano laišką. Nors tai buvo nedarbo dienos vakaras, atsakymą gavau minučių bėgyje ir viskas buvo išspręsta. Ačiū už tokį greitą ir kokybišką aptarnavimą.
  Irmantas D.
  /

Sertifikatai

 • Intel technology provider Gold
 • Microsoft Certified partner

Kontaktai

Šiauliai

Juridiniai duomenys

UAB Duomenų centras
Adresas: Tilžės 74, Šiauliai, Lithuania
Įmonės kodas: 145747029
PVM kodas: LT457470219

Bendri kontaktai

Tel.: +370 700 05030
El. paštas: info@balticservers.com