E-Pasaule

E-Pasaule

Mūsų kontaktai

 

Apie mus

Bendrovė „E-PASAULE“ buvo įsteigta 1999 m. Latvijoje. Nuo to laiko ji yra žinoma, kaip didelę patirtį turinti bendrovė, kuri specializuojasi programų sprendimų kūrimo, plėtotės, priežiūros, pardavimų ir konsultavimo srityse bei teikia klientų reikalavimus ir poreikius atitinkančius sprendimus.

 

Mūsų klientai – tai vidutinio dydžio ir didelės bendrovės, bankai ir valstybinės bei vietinės valdžios institucijos, pvz., „Aldaris“, „Latvijas Gāze“, „Latvenergo“, „Fazer Maiznīca“, Vidaus reikalų ministerija. Mūsų bendrovė turi daugiau nei 150 klientų įvairiose šalyse.

 

„E-PASAULE“ dirba 25 patyrę ir sertifikuoti specialistai, įskaitant, tačiau neapsiribojant, konsultantus, sprendimų kūrėjus, kūrėjus ir programuotojus. Konsultacinės bendrovės „Bureau Veritas Latvia“ buvome sertifikuoti pagal ISO standartą (ISO9001:2008). Kokybės politikos tikslas – užtikrinti, kad mūsų klientams bus suteiktos sprendimų ir programinės įrangos konsultacinės paslaugos, atitinkančios susitarimus ir aukščiausius pramonės standartus.

 

Bendrovės aukšto lygio specialistai kuria ir įgyvendina sprendimus, kuriuos sėkmingai naudoja verslas, bankai ir vyriausybinės organizacijos. Mes ieškome ir įvaldome sprendimus, leidžiančius dirbti lengviau, efektyviau ir paprasčiau.

Produktai ir paslaugos

Elektroninė dokumentų ir verslo procesų valdymo platforma Pardavimų automatizavimo sistema Microsoft Dynamics™ NAV Sąskaitų valdymo sistema - CAMS