Etronika, UAB

Etronika, UAB

Mūsų kontaktai

V. Gerulaičio g. 1, Vilnius LT-08200
+370 5 2483 153
 

Apie mus

ETRONIKA – Baltijos šalyse pirmaujanti IT bendrovė, jungianti kūrybiškumą ir profesionalumą. Įmonės veiklos sritys:

 

- Internetinė ir mobilioji bankininkystė, technologiniai sprendimai finansų sektoriui – ETRONIKOS prioritetinė veikla. Penkiolika metų kaupta patirtis ir žinios leidžia mums įgyvendinti net ir sudėtingiausius sprendimus, tenkinant aukščiausius saugumo, patikimumo ir efektyvumo reikalavimus.

 

- Mobiliosios technologijos. Išmanieji įrenginiai tampa vis svarbesni šiuolaikiniame pasaulyje. ETRONIKA skiria didelį dėmesį mobilių programėlių, skirtų teikti finansines paslaugas, kūrimui ir diegimui.

 

- Elektroninis parašas. ETRONIKA yra aktyvi mobiliojo el. parašo propaguotoja Lietuvoje ir pasaulyje. Esame šios srities žinovai. Mūsų įdiegti mobiliųjų technologijų sprendimai leidžia vartotojams prisijungti prie bankininkystės sistemų, el. komercijos ir el. valdžios paslaugų ar atlikti mobiliuosius mokėjimus.

 

- Prekybos sistemos. ETRONIKA siūlo lanksčią mažmeninės prekybos tinklo taškų valdymo sistemą, skirtą kioskų ir nedidelių parduotuvių prekybos tinklams. Sistema leidžia sukurti lanksčią infrastruktūrą, skirtą prekybai elektroniniais produktais (el. bilietai, apmokėjimo ir nuolaidų kortelių papildymai, loterijos ir pan.), įmokų už komunalines paslaugas ar kitų mokesčių surinkimui, lojalumo ir kitų akcijų taikymui.

Produktai ir paslaugos

BANKTRON® – pažangi internetinės ir mobilios bankininkystės platforma moderniai finansinių paslaugų įmonei ar bankui. ERS (Etronika Retail System) – lanksti mažmeninės prekybos tinklo taškų valdymo sistema kioskų ir nedidelių parduotuvių prekybos tinklams.

Projektai

Internetinės bankininkystės kanalo diegimas DNB banke Estijoje DNB bankas Estijoje ieškojo būdo, kaip pradėti teikti paslaugas savo klientams internetu taip, kaip to niekas iki tol nebuvo dares šalyje. Bankas turėjo lengvos, paprastos ir išmanios bankininkystės viziją.

Internetinės bankininkystės kanalo diegimas DNB banke Estijoje

DNB bankas Estijoje ieškojo būdo, kaip pradėti teikti paslaugas savo klientams internetu taip, kaip to niekas iki tol nebuvo dares šalyje.

Sprendimas turėjo būti prieinamas bet kuriuo metu ir iš bet kur. Jis taip pat turėjo būti saugus ir lengvai suprantamas vartotojams, nesvarbu kaip, kada ir kur jie jį naudotų. Bankinių funkcijų rinkinys turėjo būti perkeltas į internetinę erdvę ir užtikrinti išskirtinį vartotojo patyrimą, paprastumą, greitaveiką, dizainą ir gerą pasiekiamumą banko klientams.

 

DNB bankas Estijaoje pasirinko Etronikos internetinės bankininkystės sprendimą BANKTRON, kuris pagrėstas naujausiomis technologinėmis inovacijomis ir novatoriškomis idėjomis. DNB bankui Estijoje reikėjo, kad sprendimas būtų įgyvendintas kuo greičiau, todėl Etronika projektą realizavo vos per devynis mėnesius.

 

Sprendimas leidžia DNB bankui Estijoje geriau aptarnauti klientus, nes naujasis elektroninės bankininkystės sprendimas pasižymi paprasta ir patrauklia vartotojo sąsaja. Sprendimo dizaino elementai leidžia greičiau pasiekti informaciją bei greičiau atlikti veiksmus. Prie naudotojo įrenginio pritaikantis sistemos dizainas užtikrina patogų sistemos naudojimą tiek internetiniu, tiek mobiliu kanalu, naudojant bet kokios technologijos ar dydžio kompiuterius ir nešiojamus įrenginius, telefonus su interneto naršykle. Sistemos vaizdas gali būti keičiamas ir pritaikomas prie kiekvieno individualaus naudotojo poreikių.

 

"Pradiniai klientų atsiliepimai mus maloniai nustebino ir paskatino vystyti internetinį banką toliau, tobulinant esamas funkcijas ir pridedant naujas per 2014 metus ", sako Maris Heinaru, DNB banko Estijoje elektroninių kanalų vystymo vadovė. "Mes atradome, kad klientai vertina daug geresnę naujosios sistemos vartotojo patirtį ir pritaikymo galimybes, ir tai verčia mus tikėti, kad negalima neįvertinti sistemos dizaino ir vartotojo sąsajos svarbos."

Atsiliepimai

 • „Nežiūrint to, kad Etronika yra išorinis banko tiekėjas, jie paprastai veikia kaip partneris, aktyviai dirbantis ir mąstantis kartu su banku ieškant geriausių ilgalaikių sprendimų; demonstruoja gilias bankines žinias apie produktus ir procesus. Etronika dažnai rodo naujas iniciatyvas ir siūlo solidžias idėjas banko problemų sprendimui ir veiklos tobulinimui. DNB bankas yra labia patenkintas bendradarbiavimu su Etronika dėl išskirtinio požiūrio į klientą, darbo kokybę ir inovacijas.”
  Gundars Andžans
  „DNB” / Pirkimų ir partnerių vadovas Baltijos šalims

Apdovanojimai

 • FinTech50 TOP 50, 2015 m.
  FINTECH50 taryba išrinko ETRONIKĄ tarp 50-ties inovatyviausių ir labiausiai rinką stebinančių Europos kompanijų finansinėse technologijose.
 • “FinovateEurope 2014” geriausia inovacija
  ETRONIKOS pristatytas daugiakanalės partnerių ekosistemos modelis laimėjo „Geriausios inovacijos“ titulą konferencijoje Londone.
 • “FinovateEurope 2013” geriausia inovacija
  Finansų ir bankininkystės naujovių konferencijoje ETRONIKA pristatė atnaujintą el. bankininkystės sprendimą BANKTRON 8 ir pelnė apdovanojimą.
 • Microsoft metų šalies partneris
  ETRONIKA pripažinta 2014-ųjų Microsoft metų šalies partneriu Lietuvoje.
 • FinTech50 TOP 50, 2014 m.
  FINTECH50 taryba išrinko ETRONIKĄ tarp 50-ties inovatyviausių ir labiausiai rinką stebinančių Europos kompanijų finansinėse technologijose.
 • Žinių ekonomikos įmonė 2013
  „Žinių ekonomikos įmonės 2013“ rinkimuose „ETRONIKA“ pripažinta pažangiausia Lietuvos aukštųjų technologijų sektoriaus įmone.

Kontaktai

Vilnius

Juridiniai duomenys

UAB „Etronika“
Adresas:	V. Gerulaičio g. 1,
LT-08200 Vilnius, Lietuva
Įmonės kodas: 125224135
PVM kodas: LT252241314
Banko sąskaitos nr.: LT287300010000056103
Bankas: AB „Swedbank“

Bendri kontaktai

Adresas:	V. Gerulaičio g. 1,
LT-08200 Vilnius, Lietuva
Telefonas: +370 5 2483 153
El. paštas: info@etronika.com