Integris, UAB

Integris, UAB

Mūsų kontaktai

Mokslininkų g. 2A, Vilnius
+370 5 215 0404
 

Apie mus

UAB „Integris“ inovatyvi informacinių technologijų įmonė, siūlanti rinkai specializuotą paslaugų valdymo sprendimą „Wise Team“, kuris apima visą paslaugos teikimo procesą: pardavimų valdymą, sutarčių valdymą, finansų valdymą ir užduočių valdymą. Organizacija, įsidiegusi „Wise Team“ sprendimą, gali patogiai ir greitai matyti viso paslaugos teikimo proceso „pilną paveikslą“ realiu laiku. Tai leidžia organizacijoms mažinti administracinius kaštus, užtikrinti kontrolę ir savikontrolę.  Sprendimas „Wise Team“ sukurtas remiantis paslaugų verslo įmonių patirtimi, ISO 9000 standartais ir tarptautiniu mastu pripažintomis užduočių valdymo metodikomis - Kanban, Scrum, Agile.

 

Įmonė įkurta 2013 m., yra Integruoto mokslo, studijų ir verslo centro (slėnio) „Santara“ dalyvis ir INFOBALT klasterio socialinis partneris.

Produktai ir paslaugos

Specializuotas paslaugų valdymo sprendimas „Wise team“
IT ir projektų valdymo konsultacinės paslaugos

Projektai

WiseTeam – tai specializuotas paslaugų valdymo sprendimas paslaugas teikiančioms įmonėms, skirtas užduočių pagalba organizuoti įmonės, padalinio ar projekto veiklas. Jis remiamasi: Paslaugų verslo įmonių patirtimi ISO 9000 standartais, Kanban, Scrum, Agile užduočių valdymo metodikomis. „Wise team“ produktas suteikia galimybę efektyviai planuoti ir paskirstyti išteklius, fiksuoti ir apskaityti dirbtą laiką prie sutarčių, projektų ar veiklų, valdyti pardavimus bei fiksuoti potencialių klientų poreikius. Žinių bazė suteikia galimybę sistemingai saugoti ir tvarkyti svarbią informaciją, dokumentus. Suteikiami valdymo įrankiai organizacijos arba padalinio veiklai vertinti. Jis taip pat leidžia nustatyti, įvertinti, valdyti ir kontroliuoti riziką, incidentus, problemas ir atvirus klausimus bei formuoti jų registrus.

WiseTeam – tai lankstus darbo organizavimo ir projektų valdymo sprendimas, skirtas užduočių pagalba organizuoti įmonės, padalinio ar projekto veiklas.