„Infobalt“ narėms – artimesnė pažintis su Jungtinės Karalystės rinka

Naujiena
Paskelbta 2016.03.21

Š. m. vasario 8-10 d. asosiacija „Infobalt“ organizuoja verslo misiją į Jungtinę Karalystę. Į Londoną bus keliaujama kartu su įmonėmis „BAS“, „Adeo Web“, „Etronika“, „Inntec“, „Inventi“ ir „Metasite“. Pagrindinis verslo misijos tikslas – apsilankyti konferencijoje „FinnovateEurope 2016“, artimiau susipažinti su Jungtinės Karalystės rinka bei apsilankyti lietuviško kapitalo įmonės „TransferGo“ biure.

Pagrindinis kelionės akcentas – konferencija „FinnovateEurope“, kurioje Lietuvos IRT sektoriaus įmonės galės artimiau susipažinti su inovatyviausiais finansų rinkoje taikomais sprendimais. „FinovateEurope“ – finansų ir bankininkystės technologijų naujovių konferencija, kasmet į Londoną suburianti šimtus dalyvių ir pritraukianti daugybę inovatyvių sprendimų ieškančių finansinių bendrovių bei investuotojų. „FinovateEurope“ savo sprendimus pristato inovatyviausios sektoriaus bendrovės, o šiemet jau ne pirmą kartą konferencijoje išskirtinėmis teisėmis dalyvaus bei savo produktą demonstruos ir „Infobalt“ narė „Etronika“.

Verslo misijos į Londoną metu bendrovės taip pat apsilankys lietuviško kapitalo įmonės „TransferGo“ biure, įsikūrusiame verslo centre „Cannary Wharf“. TransferGo“ – tarptautinių pinigų pervedimų kompanija, atliekanti greitus, pigius ir saugius pervedimus Europoje, Australijoje, Pietų Afrikos Respublikoje ir JAV. Šio vizito tikslas – perimti gerąją patirtį ir išgirsti patarimus, kurie padėtų siekiant įsitvirtinti Jungtinės Karalystės rinkoje.

Gruodžio mėnesį kompanija „TransferGo“ gavo rekordinio dydžio – 2,5 mln. dolerių pradinę investiciją ir šiuo metu planuoja įmonės plėtrą. Jau dabar intensyviai plečiamas rinkų spektras –pridedama vis daugiau šalių ir suteikiama galimybė pervedimams rinktis vis daugiau skirtingų valiutų. Taip pat ieškoma darbuotojų, kurie galėtų prisijungti beveik 40 talentingų žmonių komandos tiek Vilniaus, tiek Londono biuruose. Londone kompanija šiuo metu dairosi marketingo specialistų ir duomenų analitikų.

„Šiuo metu pagrindinis mūsų tikslas – sukurti mobilų produktą ir geriausią jo versiją išleisti į rinką, todėl plečiame savo mobiliųjų technologijų biurą Lietuvoje bei IT specialistų komandą“, – teigia kompanijos direktorius Daumantas Dvilinskas. Per ateinančius metus „TransferGo“ planuoja padvigubinti savo klientų skaičių, kuris šiandien jau viršija 100 tūks., ir po metų gauti naują investiciją, kuri dar labiau paspartintų kompanijos plėtrą. 

Lietuvos įmonių dalyvavimas parodoje yra finansuojamas projekto „INFOBALT narių grupinės eksporto iniciatyvos skatinimas (INGEIS)“ lėšomis pagal 2014-2020 metų Europos Sąjungos struktūrinių fondų, investicinių veiksmų programos trečiojo prioriteto „Smulkaus ir vidutinio verslo konkurencingumo skatinimas“ priemonę „Naujos galimybės LT“. 

Susijusios naujienos