INFOBALT narės pristatys Lietuvos IRT sektorių Švedijoje

Primary tabs

Naujiena
Paskelbta 2016.04.11

Š. m. balandžio 8 d. asociacija INFOBALT organizuoja dar vieną verslo misiją – šį kartą į Švediją. Kartu su įmonėmis „Adeo Web“, „Baltic Amadeus“, „InfoEra“, „Blue Bridge Code“, „Sekasoft“ ir „Metasite“ bus dalyvaujama verslo ryšių stiprinimo seminare Geteborge.

Seminare dalyvaus ne tik Lietuvos, bet ir Švedijos IRT sektoriaus kompanijos. Renginio metu abiejų šalių įmonių atstovai pristatys IRT sektoriaus tendencijas ir naujoves savo šalyse, dalinsis verslo patirtimi ir idėjomis.

Renginyje dalyvaus ir Švedijos verslininkai, norintys užmegzti partnerystę su Lietuvos įmonėmis, kurios specializuojasi programinės įrangos, e-paslaugų ir JAVA sprendimų vystyme. Ši verslo misija – puiki galimybė INFOBALT narėms ne tik reprezentuoti Lietuvos IRT sektorių bei pažangiausius sprendimus, bet ir užmegzti ryšius su bendradarbiavimo galimybių ieškančiais Vakarų Švedijos verslininkais.

Su išsamia vizito programa galite susipažinti sekdami šią nuorodą.

Lietuvos įmonių dalyvavimas verslo misijoje finansuojamas projekto „INFOBALT narių grupinės eksporto iniciatyvos skatinimas (INGEIS)“ lėšomis pagal 2014-2020 metų Europos Sąjungos struktūrinių fondų, investicinių veiksmų programos trečiojo prioriteto „Smulkaus ir vidutinio verslo konkurencingumo skatinimas“ priemonę „Naujos galimybės LT“.  

Susijusios naujienos