Verslo misijoje Kazachstane – nauji kontaktai Lietuvos įmonėms

Primary tabs

Naujiena
Paskelbta 2016.01.25

Asociacija INFOBALT kartu su įmonėmis B.G.M., „Eljunga“, „Informacinės konsultacijos“, „Netvision SDC“ ir „Sistemų integracijos sprendimai“ gruodžio 5-9 dienomis dalyvavo verslo misijoje Almatoje, Kazachstane. Misijos metu vyko susitikimai su bendradarbiavimo galimybėmis besidominčiomis įmonėmis ir institucijomis.

Padedant diplomatiniam tinklui ir Lietuvos komercijos atašė verslo misijos dalyviams Lietuvos generaliniame konsulate Almatoje buvo surengta verslo susitikimų diena su daugiau kaip 30 bendradarbiavimo galimybėmis besidominčių įmonių.

Taip pat buvo suorganizuotas susitikimas su Kazachstano informacinių technologijų asociacija. Su ja buvo pasirašytas bendradarbiavimo memorandumas, leisiantis ateityje lengviau ir efektyviau keistis kontaktais, dalintis informacija apie eksporto, investicijų ir partnerystės galimybes.

„Pažinčių tinklo kūrimas yra itin svarbus procesas, tad INFOBALT pradeda vystyti veiklą nauja kryptimi – siekiame aktyviau bendradarbiauti su kitų šalių asociacijomis, vykdančiomis tokią pačią veiklą. Tokiu būdu mes galime efektyviau ieškoti eksporto galimybių dominančiose rinkose, pasinaudoti turimų partnerių duomenų bazėmis“, – sako Paulius Valiulis, asociacijos INFOBALT eksporto ir investicijų vadovas.
Verslo misjos metu taip pat buvo apsilankyta Almatos aukšųjų technologijų parke „Alatau“, įvyko susitikimas su Almatos savivaldybės atstovais bei startuolių organizacija. Aktyvus bendradarbiavimas su ja vyksta iki šiol.

Lietuvos įmonių dalyvavimas verslo misijoje finansuojamas projekto „INFOBALT narių grupinės eksporto iniciatyvos skatinimas (INGEIS)“ lėšomis pagal 2014-2020 metų Europos Sąjungos struktūrinių fondų, investicinių veiksmų programos trečiojo prioriteto „Smulkaus ir vidutinio verslo konkurencingumo skatinimas“ priemonę „Naujos galimybės LT“. 

Susijusios naujienos