Europos kosmoso agentūros informacinis seminaras IT įmonėms

Primary tabs

Event Europos kosmoso agentūros informacinis seminaras IT įmonėms has been saved.
Renginiai
Paskelbta 2016.03.23
Vilnius, LR Ūkio ministerija,
Renginio pradžia
2016 04 01 - 08:00
Renginio pabaiga
2016 04 01 - 19:00

Balandžio 1 d. LR Ūkio ministerijoje Europos kosmoso agentūra (EKA) rengia informacinį seminarą apie dalyvavimą antrajame Lietuvos verslo ir mokslo subjektams skirtame kvietime teikti projektų pasiūlymus pagal EKA vykdomų programų tematiką. Seminaro vieta: Ūkio ministerija (212 salė), Gedimino per. 38, Vilnius. 

 

Seminaras rengiamas, siekiant įgyvendinti Lietuvos ir EKA Europos bendradarbiaujančios valstybės susitarimą. Šis susitarimas yra antrasis bendradarbiavimo su EKA etapas, jo trukmė – penkeri metai. Pagal jį EKA periodiškai skelbia tik Lietuvos mokslo institucijoms ir įmonėms skirtus kvietimus teikti paraiškas dalyvauti EKA programose iš anksto nustatytose srityse.

 

Seminaro metu EKA ekspertai išsamiai papasakos apie paraiškų pagal EKA kvietimą teikimo procedūras ir atsakys į pateiktus klausimus. Taip pat verslo ir mokslo atstovai gali registruotis konfidencialiam 10-ties minučių susitikimui su EKA ekspertais dėl ketinamo teikti pasiūlymo aptarimo.

 

Verslo ir mokslo atstovai paraiškas galės teikti šiose srityse:

• Su skrydžių technine įranga susijusi veikla, aktuali EKA misijoms (vienos finansuojamos paraiškos suma gali siekti 400 tūkst. eurų).

• EKA aktuali mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros veikla (vienos finansuojamos paraiškos suma gali siekti 200 tūkst. eurų).

• Su kosmoso technologijomis susijusios taikmenos, produktai ir paslaugos, kurioms kurti naudojama kosmoso infrastruktūra (vienos finansuojamos paraiškos suma gali siekti 150 tūkst. eurų).

• Parengiamoji veikla (studijos, naudotojų reikalavimai, rinkos tyrimai ir pan.), reikalinga su EKA programomis susijusiam nacionaliniam konkurencingumui padidinti (vienos finansuojamos paraiškos suma gali siekti 75 tūkst. eurų).

• Visuomenės švietimo ir edukacijos veikla, susijusi su kosmoso technologijomis ir jų praktiniu pritaikymu (vienos finansuojamos paraiškos suma gali siekti 50 tūkst. eurų).

 

Kvietimo biudžetas – 2 mln. eurų. Paraiškos teikimo laikotarpis: balandžio 25 d. – birželio 27 d.

 

Seminaro darbotvarkė:

9:00 - 9:30 Registracija

9:30 - 11:30 2-ojo EKA kvietimo Lietuvos verslo ir mokslo subjektams pristatymas

11:30 - 12:15 EKA ekspertų praktiniai patarimai dėl projektų pasiūlymų rašymo

12:15 - 13:00 Pertrauka

13:00 - 16:30 Tet-a-tet susitikimai su EKA atstovais.

 

Daugiau informacijos rasite čia.

Dėl išsamesnės informacijos apie renginį kreiptis į LR Ūkio ministerijos atstovę Donatą Gustaitę el.paštu: donata.gustaite(eta)ukmin.lt
 

Susiję renginiai

Data: 
Penktadienis, balandis 1, 2016 - 08:00 to 19:00
Add to Calendar